Jakie rodzaju obuwie powinno znaleźć się w każdej kobiecej szafie

 

Wiadomym faktem jest, że kobiety po prosty kochają kupować buty. Część z nich posiada naprawdę wiele par, czego większość mężczyzn zwyczajnie nie potrafi zrozumieć.

 

Nie ulega wątpliwości, że zbyt duża ilość butów może okazać się kłopotliwa. Jednak styliści i osoby zajmujące się modą zgodnie przyznają – jeśli kobieta chce uchodzić za osobę stylową, powinna posiadać co najmniej kilka rodzajów obuwia, dostosowanych do różnych okazji.

Nabyć je może na przykład w tym sklepie -  www.renee.pl/obuwie_damskie. O jakich podstawowych modelach powinna pomyśleć jako pierwszych? Oto nasze propozycje.

 

 

 

Eleganckie szpilki.

 

Klasyczne szpilki, najlepiej w czarnym kolorze, rozwiążą problem z dobraniem butów do eleganckich kreacji czy sukienek. Tego typu buty na wysokim obcasie, jeśli mają najbardziej klasyczny krój oraz są dobrze wykonane, mogą służyć nam przez lata.

 

                                  

 

Sandały.

 

Buty letnie to absolutny must have. Jeśli zależy nam na wygodzie, wybierzmy proste sandały na płaskiej podeszwie. Nasze stopy będą nam naprawdę wdzięczne, jeśli w upalne dni założymy buty dostosowane do wysokich temperatur.

 

 

 

 

Buty sportowe.

 

Buty o kroju bardziej sportowym i stawiające przede wszystkim na wygodę to idealne wyjście na co dzień. Warto mieć je w swojej szafie, nawet jeśli nasz styl charakteryzuje się dużą elegancją.

 

                              

 

Ocieplane buty zimowe.

 

Mróz, śnieg, lód – wszystkie te cechy charakteryzują polską zimę. Czasem jedynie przez kilka dni, nie zmienia to jednak faktu, że warto na wypadek ich wystąpienia posiadać odpowiednie obuwie. Ocieplane kozaki na płaskiej podeszwie sprawdzą się wyśmienicie.